O nas

Kursy spawania metodami MAG, MIG, TIG, MMA ...

Spawsystem to przedsiębiorstwo od lat działające w branży spawalniczej. Nasza firma dzieli się na dział szkoleniowy, gdzie mamy prężnie działający ośrodek szkolenia spawaczy oraz na dział produkcyjno-usługowy gdzie specjaliści z dużym doświadczeniem sprosta każdemu zadaniu z dziedziny spawalniczej. Osoby zatrudnione w naszej firmie posiadają najwyższe kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w spawaniu. Nasza kadra składa się z międzynarodowych inżynierów spawalników (IWE), kontrolerów jakości z uprawnieniniami do badań nieniszczących (VT2, MT2, PT2, UT2, RT2 ORS), międzynarodowych inspektorów spawania (IWP), spawaczy i monterów z wieloletnim doświadczeniem.

Zajmujemy się Wykonywaniem konstrukcji spawanych: stalowych (mamy doświadczenie w spawaniu stali ulepszonych cieplnie S690QL, S960QL, S110QL, S1300QL), nierdzewnych, aluminiowych. Badaniami nieniszczącymi spoin, nasi pracownicy posiadają uprawnienia VT2, MT2, PT2, UT2, RT2 ORS Naprawami spawalniczymi, posiadamy bardzo duże doświadczenie w naprawach masztów wózków widłowych (naprawy spawalnicze oraz naprawy wymiarów geometrycznych), jesteśmy w trakcie certyfikacji firmy pod normy UDT. Opracowujemy ekspertyzy z zakresu spawania, opracowywaniem technologii spawalniczej, mamy bardzo szerokie kontakty z instytucjami związanymi z branżą spawalniczą (TÜV, SLV, Instytut Spawalnictwa, Zachodniopomorski Uniwersytet Techniczny, Wyższa Szkoła Morska, PRS) oraz laboratoriami wykonującymi badania niszczące spoin. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonaniu balkonów zewnętrznych oraz nowoczesnych ogrodzeń.

Dysponujemy halą produkcyjną, która wyposażona jest w suwnice, ogrodzonym i nadzorowanym placem, zapleczem biurowym. Mamy duża bazę uznanych firm z którymi współpracujemy, którym powierzamy obróbkę mechaniczną, cięcie laserowe, malowanie proszkowe, cynkowanie ogniowe itp. Spawsystem to także czołowy ośrodek szkolenia spawaczy w Kostrzynie nad Odrą oraz okolicy. Firma powstała w 2009 roku, w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie lokalnych firm na wysokiej klasy spawaczy. Szkoła prowadzi nabór przez cały rok, nie posiadamy klasycznych dat rozpoczęcia kursu. Podchodzimy do każdego kursanta indywidualnie, z dbałością dobierając godziny ćwiczeń i ich intensywność. Nasi instruktorzy zapewniają pełne wsparcie przez cały okres kursu, są to aktywni zawodowo spawacze i kadra inżynierska z wieloletnim doświadczeniem. Z roku na rok liczba egzaminów dla spawaczy rośnie co ściśle wiąże się z zadowoleniem Naszych klientów.

Posiadamy własną spawalnię z ośmioma w pełni wyposażonymi stanowiskami spawalniczymi oraz multimedialną salą wykładową. Zapewniamy też nieograniczony dostęp do materiałów szkoleniowych. Elastyczność w doborze godzin zajęć pozwala Nam przeprowadzać szkolenie na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zaznajomienia się z Naszą ofertą!

Zespół Spawsystem